Aktuality

14.4.2017 

   

Cyklokross v Košiciach sa posúva opäť o level ďalej .
Po štyroch rokoch organizovania slovenského pohára ,a Majstrovstiev Slovenska v roku 2015 sa Košice pre rok 2017 zapisuju do medzinárodného kalendára UCI

12. novembra 2017 sa tak u nás bude jazdiť o body do svetového rebríčka v cyklokrosse. Veríme že katégoria UCI C2 priláka okrem Slovenskej elity aj množstvo zahraničných pretekárov, predovšetkým z Čiech, Polska a Maďarska . 

 

 


1.10.2016

V  Košiciach opäť Slovenský pohár v cyklokrosse 12.novembra.2016 !!!

  

 


Video z Majstrovstiev SR v Cyklokrosse Košice 2015

Dakujeme pretekárom a divákom za skevelu atmosféru, partnerom za podporu , a za pomoc dakujeme každému kto nám pomohol pri organizácii.

 

 


 

Pozývame Vás na Majstrovstvá Slovenska v cyklokrose !

 

              

Necelý mesiac nám ostáva do štartu pretekov .Prípravy na najdôležitejšie cyklokrosové preteky sezóny su v plnom prúde.  Trať je po víkendovej brigáde vyčistená, vykosená, prekážky a schody su vylepšené a spevnené ....

Pripravuju sa aj domáci pretekári. Aktuálny Juniorský Majster Slovenska Jakub Kurtymládežníci z Jump Sport Klubu Košice ako aj pretekári kategorie masters z organizátorského klubu ProSport Team Košice ukazuju skvelu formu na pretekoch Slovenského pohára a zbieraju body, aby na štarte v Košiciach mali čo najlepšiu štartovu poziciu. 

5.decembra si prídu určite na svoje aj diváci. Tento rok sa teší slovenský cyklokros mimoriadnej popularite. Na pretekoch Slovenského pohára eviduju organizátori rekordné účasti. V Košiciach sa okrem kvalitných subojov možu diváci tešit aj na občerstvenie a malý bonus na zahriatie :)